Homer San Roque En Donatello 270 Villa Carlos Paz
| Wi-Fi | Πισίνα Θερμαινόμενη πισίνα | Σπα & Ευεξία Τζακούζι |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Homer San Roque En Donatello 270 Βίλα Κάρλος Παζ απέχει 3 χλμ. από τη Γκαλερί Τέχνης Γέφυρα Ουρουγουάης και προσφέρει τζακούζι και σάουνα. Η παραθεριστική κατοικία παρέχει Wi-Fi, διαθέτει ιδιωτική στάθμευση, ενώ απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Ρολόι Cucu.
Το Peko's Entertainment Complex βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Κήπος
- Σάουνα
- Τζακούζι
- Ρηχή πισίνα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Homer San Roque En Donatello 270 Villa Carlos Paz έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Homer San Roque En Donatello 270 Villa Carlos Paz μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Προσφέρεται πρωϊνό σε η Homer San Roque En Donatello 270 Villa Carlos Paz;
Ναι, η Homer San Roque En Donatello 270 Villa Carlos Paz σερβίρει ευρωπαϊκό πρωϊνό. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Homer San Roque En Donatello 270 Villa Carlos Paz;
Μπορείτε να μένετε σε η Homer San Roque En Donatello 270 Villa Carlos Paz με το κατοικίδιο ζώο σας.